شیشه سکوریت یکی از امن ترین و مقاوم ترین انواع شیشه است که تحت شرایط خاصی تولید می شود و بسیار کاربردی می باشد. این نوع شیشه نیز به مانند سایر انواع درب و شیشه برای نصب نیاز به یراق آلات خاص خود دارد. یراق آلات شیشه سکوریت بسیار متنوع بوده و در کیفیت های گوناگون عرضه می شود.

جا به جا شدن و اتصالات این نوع شیشه توسط یراق آلات شیشه سکوریت انجام می شود و بر طول عمر شیشه سکوریت و بر عملکرد درست آن بسیار موثر است. از مهمترین قسمت های یراق آلات شیشه سکوریت، بست ها، لولا، گیره ها، اتصال دهنده ها، قفل و دستگیره ها می باشد. برای تولید یراق آلات شیشه سکوریت از آلیاژهای مختلفی استفاده می شود. هر چه برای تولید قطعات از آلیاژ مرغوب تری استفاده شود امکان خرابی، زنگ زدگی و شکستگی آن کمتر می شود. همچنین بر زیبایی و میزان عمر شیشه سکوریت نیز اثر می گذارد.

استفاده از یراق آلات شیشه سکوریت ارزان قیمت نه تنها عملکرد درب را با اختلال مواجه می کند بلکه به جای اینکه ارزانی آن باعث صرفه اقتصادی باشد باعث دوباره کاری و تحمیل هزینه اضافی نیز می شود، در صورتی که اگر از یراق آلات با کیفیت بالا استفاده کنید تردد به آرامی و راحتی انجام می گیرد زیرا درب ها به راحتی و نرمی باز و بسته می شوند.

علاوه بر همه این ها نحوه نصب یراق آلات نیز بسیار با اهمیت می باشد زیرا اگر توسط فرد با تجربه و متخصص انجام نشود و یراق آلات شیشه سکوریت به درستی نصب نشوند، شیشه سکوریت را نیز دچار خرابی و یا شکستگی می کنند پس در انتخاب شرکتی که این کار را برای شما انجام می د هد نهایت دقت را بکنید. شرکت پویا در مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع یراق آلات شیشه سکوریت را در این بخش برای شما به ارمغان آورده است. ما در زمینه پخش و نصب انواع شیشه سکوریت و یراق آلات مربوط به آن فعالیت داریم.

 PIKO قفل کمری برند

قفل کمری PIKO

یراق آلات استپ سبز پرشین

استپ سبز پرشیا

یراق آلات نمونه دستگیره فرودگاهی

دستگیره آنادایز سیلور

یراق ست کامل آلمان

ست کامل یراق آلمان

یراق ست کامل فرانسه

ست کامل یراق فرانسه